База даних Перспективні винаходи України
Українська  English


Вхід
Ім'я:
Пароль:
Зареєструватись
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОШТУКАТУРЮВАННЯ ВІКОННИХ І ДВЕРНИХ КОСЯКІВ І ІНСТРУМЕНТ МАЯК-РОЛИК ПО ПИСЬМЕНСЬКОМУ С.В., ЗАСТОСОВАНИЙ У НЬОМУ (ВАРІАНТИ)
Номер патенту106388
Дата набуття чинності26.08.2014
Індекс МПКE04F 21/16
Дата подання заявки24.04.2012
ВинахідникПисьменський Сергій Володимирович
Власник патентуПисьменський Сергій Володимирович
Реферат

Винахід належить до пристрою для оштукатурювання віконних і дверних косяків та інструменту маяк-ролик, що використовується в ньому. Пристрій включає елемент для вирівнювання штукатурної маси, наприклад штукатурне правило, і інструмент маяк-ролик. Маяк-ролик являє собою корпус, утворений жорсткою кутовою конструкцією з двох стовбурів, один з яких має П-подібний профіль і виконаний з можливістю розміщення та фіксації в ньому елемента для вирівнювання нанесеної штукатурної маси, а в іншому стовбурі встановлена підвіска, що являє собою плоский лінійний жорсткий елемент, яка обладнана колесом або пласким заоваленим подовженим елементом з загнутим носком. Винахід дозволяє підвищити технологічність, продуктивність та безпечність оштукатурювання дверних і віконних косяків, підвищити якість оштукатурених дверних і віконних косяків, а також підвищити точність та однорідність кутів світанку при виконанні косяків, та зменшити вимоги до кваліфікації майстрів і знизити собівартість даного виду робіт.

Формула
Технічний результат

Використання запропонованих пристроїв для оштукатурювання віконних і дверних косяків і інструмента маяк-ролик забезпечить:

- підвищення технологічності і продуктивності оштукатурювання дверних і віконних косяків;

- підвищення якості оштукатурених дверних і віконних косяків;

- підвищення точності досягнення бажаного кута світанку і ступеня заглиблення дверної коробки чи віконної рами в тіло штукатурної маси косяка.

Галузь застосуванняБудівництво
Ступінь готовності до впровадженняДослідно-промисловий зразок обладнання, який пройшов іспити в умовах будівництва
Особливі відзнакиУчасть у міжнародних виставкових заходах - 1
Додаткова інформація

В результаті використання запропонованого пристрою для оштукатурювання віконних і дверних косяків отримують ідеальні косяки за короткий проміжок часу з мінімальними затратами та зменшеними вимогами до майстерності фахівців штукатурів.

Конструкція інструмента маяк-ролик дозволяє універсально і плавно регулювати будь-який внутрішній кут косяків і задавати затребувану глибину занурення віконної рами чи дверної коробки в тіло косяка.