База даних Перспективні винаходи України
Українська  English


Вхід
Ім'я:
Пароль:
Зареєструватись
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОШТУКАТУРЮВАННЯ ВІКОННИХ І ДВЕРНИХ КОСЯКІВ ПО ПИСЬМЕНСЬКОМУ С.В. (ВАРІАНТИ)
Номер патенту107099
Дата набуття чинності25.11.2014
Індекс МПКE04F 21/06, E04F 21/16
Дата подання заявки21.06.2012
ВинахідникПисьменський Сергій Володимирович
Власник патентуПисьменський Сергій Володимирович
Реферат

Винахід належить до пристрою для оштукатурювання віконних і дверних косяків. Пристрій включає елемент для вирівнювання штукатурної маси, наприклад штукатурне правило, і додатково містить один або два зазначених елементів: круглий елемент, підвіска, регулювальний гвинт та функціональна заглушка. Функціональна заглушка виконана у вигляді корпуса з робочою поверхнею і встановлена всередині елемента для вирівнювання нанесеної штукатурної маси. При цьому всередині корпуса функціональної заглушки розміщена підвіска, яка зв’язана з зазначеним регулювальним гвинтом і з круглим елементом, причому, круглий елемент встановлений на робочій поверхні корпуса функціональної заглушки і виконаний з можливістю котитися або ковзати. Винахід дозволяє підвищити технологічність, продуктивність та безпечність оштукатурювання дверних і віконних косяків, підвищити якість оштукатурених дверних і віконних косяків, а також підвищити точність та однорідність кутів світанку при виконанні косяків та зменшити вимоги до кваліфікації майстрів і знизити собівартість даного виду робіт.

Формула
Технічний результат

Винахід дозволяє підвищити технологічність, продуктивність та безпечність оштукатурювання дверних і віконних косяків, підвищити якість оштукатурених дверних і віконних косяків, а також підвищити точність та однорідність кутів світанку при виконанні косяків та зменшити вимоги до кваліфікації майстрів і знизити собівартість даного виду робіт.

Галузь застосуванняБудівництво
Ступінь готовності до впровадженняДослідно-промисловий зразок обладнання, який пройшов іспити в умовах будівництва
Особливі відзнакиУчасть у міжнародних виставкових заходах - 1
Додаткова інформація

В результаті використання запропонованого пристрою для оштукатурювання віконних і дверних косяків отримують ідеальні косяки за короткий проміжок часу з мінімальними затратами та зменшеними вимогами до майстерності фахівців штукатурів.

Конструкція пристрою дозволяє універсально і плавно регулювати будь-який внутрішній кут косяків і задавати затребувану глибину занурення віконної рами чи дверної коробки в тіло косяка.

Таким чином, використання запропонованих варіантів пристрою для оштукатурювання віконних і дверних косяків забезпечує:

- підвищення технологічності і продуктивності оштукатурювання дверних і віконних косяків;

- підвищення якості оштукатурених дверних і віконних косяків;

- підвищення точності досягнення бажаного кута світанку і ступеня заглиблення дверної коробки чи віконної рами в тіло штукатурної маси косяка.