База даних Перспективні винаходи України
Українська  English


Вхід
Ім'я:
Пароль:
Зареєструватись
ВІДЦЕНТРОВИЙ ЗМІШУВАЧ СИПУЧИХ КОМПОНЕНТІВ
Номер патенту64665
Дата набуття чинності15.02.2007
Індекс МПКB01F 7/26, A23N 17/00
Дата подання заявки05.12.2003
ВинахідникБойко Іван Григорович, Семенцов Володимир Ілліч
Власник патентуБойко Іван Григорович, Семенцов Володимир Ілліч
Реферат

Відцентровий змішувач сипучих компонентів містить корпус, подавальні патрубки, які входять у змішувальну камеру, де розташовані обертовий вал, робочий орган у вигляді ротора і вивантажувальний пристрій, а також вивантажувальний патрубок. Ротор виконаний у вигляді диска, що обмежений по периметру кривою у формі Архімедової спіралі.

Формула
Технічний результат

Винахід відноситься до області сільськогосподарського машинобудування і може бути використаний для змішування сипучих кормів при виготовлення комбікормів та преміксів.

В основу винаходу поставлене завдання створення такого відцентрового змішувача сипучих компонентів, у якому шляхом виконання робочого органу у вигляді диска, що обмежений по периметру кривою у формі Архімедової спіралі, досягається однорідне змішування сипких компонентів та підвищується якість готового продукту.

Запропонована конструкція відцентрового змішувача дозволяє керувати процесом перерозподілу змішувальних компонентів (в існуючих конструкціях змішувачів процес перерозподілу змішуваних компонентів виконується випадковим чином), що дозволяє змішувати компоненти в співвідношенні 1:1000 і отримувати однорідність суміші 97%.

Відцентровий змішувач призначений для збагачення комбікормів лікарськими препаратами і біологічно-активними кормовими добавками, а також може бути використаний у фармацевтичній промисловості.

Галузь застосуванняСільське господарство, хімічна, будівельна промисловість
Ступінь готовності до впровадженняДослідне виробництво
Особливі відзнакиУчасть у міжнародних виставкових заходах - 1