База даних Перспективні винаходи України
Українська  English


Вхід
Ім'я:
Пароль:
Зареєструватись
ЕНДОПРОТЕЗ ПЛЕЧОВОГО СУГЛОБА
Номер патенту79960
Дата набуття чинності10.08.2007
Індекс МПКA61F 2/30
Дата подання заявки03.08.2004
ВинахідникВирва Олег Євгенович, Корж Микола Олексійович, Лук`янченко Володимир Вікторович, Лада Ліда
Власник патентуТОВ "ІНМАЙСТЕРС"
Реферат

Ендопротез містить головку з шийкою, з'єднану рознімно з ніжкою. Остання виконана складеною із окремих елементів: проксимального, середнього і дистального мірної довжини, зв'язаних між собою з можливістю роз'єднання. Середній елемент ніжки виконаний у вигляді перфорованої трубки. Проксимальний і середній елементи охоплені зовні захисним чохлом із біологічно інертного матеріалу, наприклад лавсану.

Завдання винаходу полягає у створенні ендопротеза плечового суглоба, що дозволяє змінювати довжину окремих частин ніжки залежно від анатомічної ситуації, виключити безпосередній контакт зовнішньої поверхні ніжки і тканин, що її охоплюють, і створити умови для зчеплення м'яких тканин плечової кістки, що регенеруються, з ніжкою, а отже, підвищити його функціональні можливості і якість лікування.

Формула
Технічний результат

Завдання даного винаходу полягає у створенні ендопротеза плечового суглоба, що дозволяє змінювати довжину окремих частин ніжки залежно від анатомічної ситуації, виключити безпосередній контакт зовнішньої поверхні ніжки від тканин, що її охоплюють і створити умови для зчеплення з ніжкою м'яких тканин плечової кістки, що регенеруються, а, отже, підвищити його функціональні можливості і якість лікування.

Галузь застосуванняМедицина, травматологія, ортопедія
Ступінь готовності до впровадженняДослідний зразок