База даних Перспективні винаходи України
Українська  English


Вхід
Ім'я:
Пароль:
Зареєструватись
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОБРОБКИ ФЕРОМАГНІТНОЇ ПОВЕРХНІ
Номер патенту86737
Дата набуття чинності12.05.2009
Індекс МПКB63B 59/00, B62D 55/24
Дата подання заявки05.11.2007
ВинахідникЖучинський Леонід Андрійович, Свистунов Микола Васильович, Стоян Сергій Леонідович, Запорожець Юрій Михайлович, Рашковський Олександр Саулович, Довженко Віктор Іванович
Власник патентуНаціональний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Реферат

Винахід належить до суднобудування й судноремонту. Пристрій для обробки феромагнітної поверхні містить механізм переміщення пристрою, оснащений магнітами, та привід робочих інструментів, установлених на рамі. Механізм переміщення обладнаний гусеничним приводом. Останній містить гусеничні стрічки, на зовнішніх поверхнях яких установлені постійні магніти. На осях коліс гусеничного приводу встановлені знімні ферми, на верхні та нижні пояси яких надіті гусеничні стрічки з натяжним пристроєм. Ободи ведучих і ведених коліс гусеничного привода виконані багатогранними. Технічним результатом є підвищення надійності пристрою.

Формула
Технічний результат

В основу розробки поставлено задачу удосконалення пристрою для обробки феромагнітної поверхні, у якому змінений механізм переміщення пристрою по оброблюваній поверхні, при цьому розширюються технологічні можливості пристрою, забезпечується його універсальність, підвищується надійність роботи.

Галузь застосуванняСуднобудування, машинобудування
Ступінь готовності до впровадженняВиготовлено експериментальний зразок установки "Вертикаль"
Особливі відзнакиУчасть у міжнародних виставкових заходах - 1