База даних Перспективні винаходи України
Українська  English


Вхід
Ім'я:
Пароль:
Зареєструватись
ВІБРАТОРНА АНТЕНА ВЕРТИКАЛЬНОЇ ПОЛЯРИЗАЦІЇ З ЗАДАНИМ КУТОМ ВИПРОМІНЮВАННЯ ГОРИЗОНТАЛЬНОЇ ДІАГРАМИ НАПРАВЛЕНОСТІ (ВАРІАНТИ)
Номер патенту88309
Дата набуття чинності12.10.2009
Індекс МПКH01Q 21/00, H01Q 9/00
Дата подання заявки22.01.2007
ВинахідникФедун Ігор Васильович
Власник патентуФедун Ігор Васильович
Реферат

Вібраторна антена вертикальної поляризації з заданим кутом випромінювання горизонтальної діаграми направленості належить до радіотехніки, зокрема до антенної техніки. Суть полягає у застосуванні до антени у вигляді вертикального випромінювача з горизонтальними противагами пасивних елементів у вигляді директорів або у вигляді комбінації директорів з рефлекторами, розташованими по колу в радіальних відносно вертикального випромінювача напрямках. Антена може бути: з вертикальним випромінювачем у вигляді штиря та горизонтальними противагами електричної довжини у півхвилі і з вертикальним випромінювачем у вигляді петльового вібратора та горизонтальними противагами електричної довжини у чверть хвилі. Технічним результатом є зменшення вхідного опору та збільшення коефіцієнта підсилення.

Формула
Технічний результат

В основу винаходу поставлено задачу удосконалення вібраторної антени вертикальної поляризації у вигляді вертикально розташованого штиря з не менш трьома горизонтально розташованими противагами та з пасивними елементами шляхом збільшення довжини штиря і противаг до електричної довжини у півхвилі з пасивними елементами електричної довжини у півхвилі з корекцією в залежності від призначення: директор чи рефлектор.

Галузь застосуванняРадіотехніка
Ступінь готовності до впровадженняДіючий повнорозмірний макет