База даних Перспективні винаходи України
Українська  English


Вхід
Ім'я:
Пароль:
Зареєструватись
ЕЛЕКТРОПРИСТРІЙ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ СИНЕХІЙ НОСА
Номер патенту93621
Дата набуття чинності25.02.2011
Індекс МПКA61B 17/00 (2006.01), A61B 17/24 (2006.01), A61B 17/30 (2006.01), A61B 17/326 (2006.01)
Дата подання заявки05.11.2009
ВинахідникКосаковський Анатолій Лук`янович, Косаківська Ілона Анатоліївна, Семенов Руслан Георгійович, Семенов Володимир Русланович, Вільчинський Олександр Іванович
Власник патентуНаціональна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика
Реферат

Винахід належить до сфери медицини, зокрема до оториноларингології, і може застосовуватись для видалення синехій порожнини носа. Електропристрій для видалення синехій носа містить робочу частину у вигляді губок-електродів, з'єднаних через рухомі бранші з рукояткою, яка закінчується штекерним розніманням. Робочі губки-електроди мають форму правильної призми, в основі якої лежить прямокутник, і розташовані вершинами назустріч одна одній під гострим кутом, відкритим всередину електропристрою, і мають можливість з'єднуватися між собою при зближенні бранш в момент роботи дистальними частинами їх вершин.

Формула
Технічний результат

Технічним завданням запропонованого винаходу є: створення біполярного високочастотного електропристрою для видалення синехій носа; як результат впровадження такого інструменту - попередження опіків шкіри в місці накладання пасивного електроду та негативного впливу на організм, що перебуває під дією електричного струму (при застосуванні монополярного скальпеля), полегшення праці хірурга, скорочення часу операції, забезпечення візуального контролю за місцем розтину синехій та попередження рецидиву захворювання.

Галузь застосуванняМедицина, оториноларингологія
Ступінь готовності до впровадженняДослідний зразок
Додаткова інформація

Приз державного департаменту інтелектуальної власності (VI Міжнародний Салон винаходів та нових технологій «Новий час», 22-25.09.2010)

Успішна клінічна апробація в ЛОР-відділенні НДСЛ «ОХМАТДИТ»